Kvalita

Společnost MOCCA, spol. s r.o. patří a chce i nadále patřit mezi významné a tradiční výrobce nečokoládových cukrovinek - komprimátů a nečokoládového dražé a pražené kávy na českém trhu a trhu střední Evropy.

Hlavním úkolem společnosti je důsledná orientace na kvalitu a bezpečnost výrobků, které jsou určeny zejména pro děti, a tím i uspokojení uvědomělých i neuvědomělých potřeb zákazníků a finálních spotřebitelů.

MOCCA, spol. s r.o. chce být i nadále moderní a efektivní společností s pevným postavením v rámci tuzemského i zahraničního trhu. Proto uplatňuje a stále zlepšuje systém managementu kvality. Od toho očekává prospěch v různých formách - zvýšená účinnost řízení, zlepšení výkonnosti zaměstnanců, dosažení nižších výrobních nákladů, dosažení vyšší spokojenosti zákazníka, udržení a posilování postavení na trhu a zvyšování spokojenosti zaměstnanců.

V oblasti řízení kvality to znamená především

Od svých zaměstnanců společnost očekává aktivní přístup při řešení nových úkolů, zejména s vlivem na konečnou kvalitu a bezpečnost výrobků. Dále společnost očekává podporu v důsledném kvalifikovaném a odpovědném plnění jejich pracovních povinností při dodržení pracovních postupů a bezpečnosti práce.

Za pochopení a uplatňování politiky kvality na všech úrovních, za závazky v jejím uskutečňování a udržování převzal management společnosti plnou zodpovědnost.