O společnosti MOCCA

Jsme ryze česká rodinná firma sídlící v malebném kraji pod Ještědem. Od počátku našeho vzniku roku 1993 se specializujeme na pražení a balení kávy. V roce 2004 se naše káva Incanto Espresso stala výrobkem Libereckého kraje. O 2 roky později jsme koupili závod bývalého LIPA, investovali do strojního a výrobního zařízení a spustili výrobu komprimátů a dražé a navázali tak na více než stoletou tradici výroby cukrovinek v  tomto kraji.

S našimi výrobky se můžete běžně setkat nejen ve všech maloobchodních sítích v rámci České republiky, ale i  v Evropě, Americe, středním Východu či Austrálii. Každý rok prezentujeme na předních světových veletrzích, např. na ISM v Kolíně na Rýnem. Patříme mezi významné zaměstnavatele v Liberci. Podporujeme také dětské, kulturní a sportovní akce nejen v rámci kraje.

Naše vize

Být společností, kterou zákazníci a spotřebitelé vnímají jako společnost s prvotřídní kvalitou výroby a servisem. Společností, která svoje portfolio výrobků vyrábí s ohledem na zdraví a s příznivým dopadem na životní prostředí.

Naše poslání

Sledovat a udržovat světové trendy v oblasti kávy a cukrovinek v zájmu uspokojení našich zákazníků s tím, že jim poskytneme kvalitní výrobky za konkurenční ceny.

Naše hodnoty

Tradice, kvalita a profesionalita

Tradice, kvalita a profesionalita výroby a našich produktů nám zaručují spokojenost a věrnost našich zákazníků.

Inovativnost a flexibilita

Inovativnost a flexibilita nám pomáhá držet se současných trendů a přání našich zákazníků.

Individuální přístup

Jsme otevřeni potřebám a požadavkům našich zákazníků a zaměstnanců a ke každému chováme stejný individuální přístup.

Čestnost a loajálnost

Čestnost a loajálnost vůči našim dodavatelům, zaměstnancům, zákazníkům a spotřebitelům je pro nás samozřejmostí.

Společenská odpovědnost

Chováme se odpovědně k okolí i společnosti, kde podnikáme.